X
زندگینامه شهید علیرضا مرادی
نام : علیرضا
نام خانوادگی : مرادی
تاریخ تولد : 1369/4/25
تاریخ شهادت : 1394/9/21
مکان شهادت : سوریه
زندگینامه شهید علیرضا مرادی
شهید مدافع حرم علیرضا مرادی ساکن محله شهرک ولیعصر(عج) تهران بود که طی عملیات مستشاری در سوریه به دست تروریست های تکفیری به شهادت رسید. از او چند سطر وصیت نامه که چند روز قبل از شهادت نوشته شده به جا مانده است.
به گزارش فرهنگ نیوز ، خبر شهادت علیرضا مرادی چند روز پیش، به همراه خبر شهادت چند تن از همرزمانش از گردان امام علی(ع) تهران، در سوریه شنیده شد. او که ساکن محله شهرک ولیعصر(عج) تهران بود، طی عملیات مستشاری در سوریه به دست تروریست های تکفیری به شهادت رسید.
وصیت نامه شهید علیرضا مرادی

متن وصیت نامه شهید علیرضا مرادی که فقط چند روز قبل از شهادتش نوشته شده است در ادامه می آید:

«به تاریخ 5/10/94 ساعت 23 و نیم شب، چند سطری وصیت نامه مینویسم، علی وار زیستن و علی وار زندگی کردن را و حسین وار زیستن و حسین وار زندگی کردن و حسین وار شهید شدن را دوست می دارم.

شهادت در قاموس اسلام کاری ترین ضربات را بر پیکر ظلم، جور، شرک و الحاد می زند و خواهد زد. ببین ما به چه روزی افتاده ایم و استکبار جامعه را به لجنزار کشیده است ولی چاره ای نیست، این ها سد راه اسلام شده اند و باید برداشته شوند تا راه تکامل طی شود.

مادر جان و پدر جان شما را قسم می دهم که اگر به خاطر من گریه کنید اصلا از شما راضی نخواهم بود، زینب وار و علی وار زندگی نمایید و مرا به خدا بسپارید».

اللهم الرزقنا شهاده فی سبیلک

چند رسانه ای
تصاویر شهید
Picture
  • شهید علیرضا مرادی
  • شهید علیرضا مرادی
  • شهید علیرضا مرادی
  • شهید علیرضا مرادی
  • شهید علیرضا مرادی
ارسال محتوا درباره این شهید
کاربر گرامی؛ شما می‌توانید در جهت تکمیل محتوای وب‌سایت شهید حرم مشارکت نمایید. لطفا محتوای مرتبط با این شهید را ازاینجا در قالب متن، صوت، فیلم و عکس برای مدیریت وب سایت ارسال نموده تا پس از بازبینی، در کوتاه‌ترین زمان منتشر شود.
ارسال دلنوشته
ارسال ویدئو
ارسال تصویر
ارسال صوت
Text to Identify
new-captcha
Text to Identify
new-captcha
Text to Identify
new-captcha
Text to Identify
new-captcha