X
زندگینامه شهید ید اله قاسم زاده
نام : ید اله
نام خانوادگی : قاسم زاده
تاریخ تولد : 1361/12/18
تاریخ شهادت : 1395/9/1
مکان شهادت : سوریه
زندگینامه شهید ید اله قاسم زاده
خواهر بزرگ شهید می‌گوید: هیچ‌وقت حرف سوریه را نمی‌زد. حدود دو سال پیش وقتی آمده بود برای همه ما سوغاتی آورده بود. یک بسته شکلات هم میان سوغاتی‌هایش بود که مارک سوریه داشت. به او گفتم: داری ما را گول می‌زنی؟ شکلات‌هایت هم که مال سوریه است.
وصیت نامه شهید ید اله قاسم زاده

بسم رب الشهداء و الصدیقین

منَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا

بعضی از مومنان بزرگ مردانی هستند که به عهد و پپیمانی که با خدای خود بسته اند کاملا وفا کردند

و بر آن عهد ایستادگی نمودند (تا برای خدا شهید شده) و برخی با انتظار (فیض شهادت) مقاومت کرده و هیچ عهد خود را تغییر ندادند.

سلام و درود ما محض مبارک قطب امکان حضرت بقیه الله الاعظم (عج)

سلام و درود ما بر امام خامنه ای عزیز، که همه هستی ام فدایش

سلام و درود ما بر همه دلدادگان حضرت ارباب که درس آزادگی و مبارزه و قیام را به ما آموخت تا زیر بار ظلم و ستم نروی و در هر زمان و مکان مقابل یزیدیان زمانه که مصداق آن، همین آمریکا (شیطان بزرگ) می باشد، بایستیم. یزیدیان زمانه ای که با به وجود آوردن گروه های تکفیری (مانند داعش) در صدد نابود کردن اسلام حقیقی هستند.

آری! حال در این زمان، فرزندان خمینی (ره) می روند تا با خون خود، عقیده و ایمان، حجاب و عفاف، مردانگی و شرف و اسلام ناب محمدی را از هجوم حرامیان پلشت، نگهبان باشند، باشد که با پشتیبانی از ولی زمانه، قدردان خون این عزیزان باشیم.

و سخت ترین و مشکل ترین کار ماندن و گوش به فرمان و اطاعت کردن از ولی و رهبر می باشد، که بارها و بارها تأکید داشته که هان ای فرزندان روح الله! دارد تهاجم فرهنگی، شبیخون فرهنگی، ناتوی فرهنگی، جنگ نرم رخ می دهد، مراقب باشید. مراقب باشید و اجازه ندهید داستان کربلا دوباره تکرار گردد.

نگذارید داستان اندلس دوباره تکرار گردد.

هان ای دوستان! سینه زن های حضرت ارباب

بر حذر باشید که بعد از گذشت سه دهه از انقلاب، هنوز جنگ به پایان نرسیده است، باور کنید، باور کنید که جنگ هست و جنگ امروز بسی سخت و دشوارتر ازدفاع هشت ساله می باشد.

دشمن با تمام قوا از زمین و آسمان، در حال حمله به مرزهای اعتقادی و ایمانی ماست. حرکتی کنید.

امروز دشمن در خصوصی ترین لحظات ما و به خصوصی ترین مکانهای ما نفوذ کرده و بنیان خانواده که یکی از ارکان مهم جامعه می باشد را از هم پاشیده.

و چگونه است که ما نسبت به این مسایل بی تفاوتیم. والله قسم که اگر هر کدام از ما به اینجا (بی تفاوتی) برسد، یعنی اینکه دشمن تیر خلاص به ما زده است.

بی تفاوتی یعنی هر کس به فکر خور و خواب و خشم و شهوت باشد و لاغیر

بی تفاوتی یعنی اینکه نائب به حق آقام صاحب الزمان (عج) امام خامنه ای عزیز، هر بار نسبت به این مسائل تذکر می دهد و ما فقط و فقط می شنویم، اما هیچ اقدامی نمی کنیم.

بی تفاوتی یعنی سکوت در مقابل قتل عام و غارت مسلمانان، یعنی سکوت در مقابل از بین بردن اسلام.

دوستان اجازه ندهید این مسایل در جامعه عادی شود.

یقین بدارید دشمنان قسم خورده‌ی ما در صدد عادی سازی و از بین بردن آرمان‌های شیعه می‌باشند.

همانا که آرمان ما، تحقق بخشیدن به عدالت در کره زمین و ستاندن حق مطلومان و ستمدیدگان عالم می باشد.

حقیر هم به جهت پاسداری از اسلام ناب محمدی و پایداری پرچم مقدس اسلامی و مبارزه با استکبار جهان، نابودی ظلم و ستم و نابودی اسلامی آمریکایی که با ظهور گروههای تکفیری خودرا نشان داده است، می روم.

باشد که عزیز و سربلند و پیروز گردد. از همسر دلسوز، مهربان، زحمت کش و عزیزتراز جانم، به پاس زحمات فراوانی که در این مدت کشید و سختی های فراوانی را تحمل کرد، ممنون و متشکرم.

امیدوارم همچنان زینب وار به زندگی خود ادامه دهی و فرزندانمان را کماکان ولایی تربیت کنی.

همسفر روزهای سرد و گرم من! من را بخاطر کمی ها و کاستی ها ببخش و حلالم کن. مثل همیشه محتاج دعاهای خیرت هستم. اگر نبود مقاومت و پشتیبانی های تو، هرگز به جایی نمی رسیدم. از خدای کریم برای هزارمین هزاران هزار بار متشکرم که چنین نعمت خوبی را به من عطا فرمود.

در پایان از تمامی برادران و خواهران، دوستان و آشنایان حلالیت می طلبم.

نوکر نوکران ارباب حسین (ع) حامد کوچک زاده ۴/۱۰/۹۴

چند رسانه ای
تشیع پیکر
تشیع پیکر
تصاویر شهید
Picture
  • شهید ید اله قاسم زاده
  • شهید ید اله قاسم زاده
  • شهید ید اله قاسم زاده
  • شهید ید اله قاسم زاده
  • شهید ید اله قاسم زاده
ارسال محتوا درباره این شهید
کاربر گرامی؛ شما می‌توانید در جهت تکمیل محتوای وب‌سایت شهید حرم مشارکت نمایید. لطفا محتوای مرتبط با این شهید را ازاینجا در قالب متن، صوت، فیلم و عکس برای مدیریت وب سایت ارسال نموده تا پس از بازبینی، در کوتاه‌ترین زمان منتشر شود.
ارسال دلنوشته
ارسال ویدئو
ارسال تصویر
ارسال صوت
Text to Identify
new-captcha
Text to Identify
new-captcha
Text to Identify
new-captcha
Text to Identify
new-captcha